Brand Manager pro Red Bull

Datum vydání: 1. 5. 2022

Do našeho marketingového týmu hledáme parťáka, který bude zapálený pro náš brand. Má přehled ve světě médií, advertisingu, a v neposlední řadě osobnostně zapadne do našeho Brand Marketing týmu. Tvoje nekonvenční myšlení musí jít ruku v ruce s bezchybnou exekucí projektů. Budeš samostatně zodpovídat za vlastní projekty, ale budeš také fungovat jako důležitý partner Senior Brand Managera. Tato pozice na sebe váže velký potenciál dalšího kariérního a osobnostního růstu a je jen na tvé iniciativě, jak ho uchopíš a využiješ.

Zodpovědnosti, které ti svěříme:

#BRAND MANAGEMENT

Brand Manager je "strážce" našeho brandu. Konzistence, důraz na kvalitu a cit pro detail jsou tvojí mantrou a víš, že tvou ultimátní misí je, abychom se směrem ke konzumentovi vždy prezentovali jen jako jasné číslo 1. Brief, POS, GRP a post-buy jsou pojmy, které máš ve svém slovníku jasně definované.

#MARKETING + SALES COOPERATION

Budeš hlavním „styčným“ bodem pro trade marketing a sales a budeš kompletně zastřešovat projekty a iniciativy spadající do průniku marketingu a salesu. Jednoduše řečeno, markeťák s každodenním přesahem do byznysu.

#PROJECT LEADERSHIP

V této oblasti potřebujeme někoho, kdo je silný v project managementu, má chuť a schopnost neustále hledat řešení, problémy vidí spíše jako výzvy, umí prioritizovat a komunikovat napříč celou firmou – veškeré produktové projekty budeš kompletně vést. Multitasking mód máš zapnutý nonstop naplno, prostředí je turbulentní, změny přicházejí jako na běžícím pásu, ale tvá pevná ruka a chladná hlava tě v tomto kolotoči podrží.

#PRODUCT PORTFOLIO MANAGEMENT

Ve spolupráci se sales oddělením budeš zodpovědný za strategické uchopení produktového portfolia, launch nových produktů a celkový komunikační plán navázaný na produktovou komunikaci.

#ADVERTISING & MEDIA

Budeš plánovat, vymýšlet, realizovat a vyhodnocovat. A to všechno na poli placené reklamy – od komunikace v TV, přes online, až po netradiční řešení v outdooru. V této oblasti bychom uvítali, pokud máš s médii předcházející zkušenost a tím pádem máš schopnost přinést expertízu, a zároveň svěží pohled.

Tvé znalosti a dosavadní praxe klíčové pro tuto pozici:

  • Hledáme někoho, kdo má za sebou ideálně alespoň 3-letou zkušenost v marketingu (brand, project management, mediálka, agentura).
  • Máš silný project management a schopnost důsledně pracovat s rozpočtem.
  • Máš cit pro kvalitu a dokážeš ji ocenit – jak v práci, tak i mimo ni.
  • Dokážeš organizovaně a s chladnou hlavou vést několik komplexních projektů najednou a dokážeš komplikované zadání "rozmělnit na drobné úkoly" a dát jim strukturu.
  • Jsi dříč, multitasker, jen tak tě něco nerozhodí a máš schopnost věcně argumentovat a efektivně komunikovat.

Máš to, co potřebujeme?
V tvé žádosti tě chceme poznat jako člověka, tvou osobnost, co tě motivuje i zajímá a proč myslíš, že my jsme pro tebe to pravé.

Zadavatel Red Bull image/svg+xml
Kontaktní osoba Tereza Karnetova