Členství trvá vždy 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců. Členem se tak můžete stát kdykoliv během roku.

Ne. Jakmile se bude blížit konec platnosti vašeho členství, budeme vás kontaktovat a zeptáme se, zda máte zájem členství prodloužit, či nikoliv.

Členství v PR klubu je určeno jednotlivcům, profesionálům v oblasti PR komunikace z komerčního, veřejného, neziskového sektoru i státní a veřejné správy.

Bohužel, PR agentury sdružuje APRA. PR Klub nesdružuje právnické osoby, ale jednotlivce.

Ano, pro studenty máme dokonce zvýhodněnou cenu členského poplatku – viz sekce Členství. Členství v PR Klubu vám otevře dveře k mnoha novým zkušenostem a kontaktům.

Ano, stačí nám v přihlášce sdělit náležité fakturační údaje.

Jako člen máte zdarma účast na podvečerních networkingových akcích PR netWork, které se konají přibližně šestkrát do roka, dále na PR neFormálních akcích, jako jsou narozeniny PR klubu nebo letní akce. Zároveň získáte zdarma vstupenku na slavnostní galavečer k příležitosti vyhlášení výsledků soutěže firemních médií Zlatý středník. Na půldenních vzdělávacích kurzech PR Work získáváte jako člen PR Klubu zvýhodněnou cenu. Zároveň můžete využít zvýhodněných cen u našich partnerů.

Ne. Informace o členstvích shromažďujeme my. Člen pak již tedy nemusí na akce nosit žádnou členskou kartičku ani držet v patrnosti den, kdy mu členství končí. Vždy se včas ozveme.

Členové se shromažďují minimálně jedenkrát do roka na Shromáždění členů, které však není povinné. Nicméně opravňuje členy rozhodovat o dalším směřování PR klubu a kandidovat do Výkonného výboru.

Chcete se nás na něco zeptat?