PR Klub má nové vedení a hlásí rekordní počet členů

Členové PR Klubu si na každoročním shromáždění zvolili tři nové zástupce z celkových pěti. Předsedou Výkonného výboru zůstává Pavel Vlček, místopředsedkyní je nově Patricie Šedivá. Členská základna aktuálně čítá rekordních 266 členů.

Výkonný výbor PR Klubu
Výkonný výbor PR Klubu, zleva Kateřina Pavlíková, Patricie Šedivá, Pavel Vlček, Jana Pečenková a Ladislav Kříž

V pětičlenném Výkonném výboru nově usedne Jana Pečenková, generální manažerka agentury Grayling, dále Kateřina Pavlíková, tisková mluvčí a specialistka externí komunikace Letiště Praha, a Ladislav Kříž, manažer útvaru komunikace ve společnosti ČEZ. Ve vedení budou nadále pokračovat Patricie Šedivá a Pavel Vlček.

Revizní rada zůstává ve stejném složení jako v uplynulých dvou letech. Členové PR Klubu opětovně zvolili Alexandru Ruberovou, jednatelku Conso Eminens, Lucii Zaki, konzultantku a interim managerku B2B marketingu, a Denisu Ratajovou, vedoucí komunikace Sue Ryder.

„Plán na následující měsíce je o intenzivní spolupráci mezi zadavateli, kteří tvoří většinu členské základny PR Klubu, a agenturami. Cílem je, aby zadavatelé měli přehled o expertních službách agentur, a naopak aby agentury měly možnost získávat přímou zpětnou vazbu z klientské strany,” říká předseda Výkonného výboru Pavel Vlček a doplňuje: „Dále připravujeme start expertní sekce pro profesionály v oblasti Public Affairs a lobbyingu a ještě více se zaměříme na segmentaci vzdělávacího programu PR Klubu.

Výkonný výbor v dosavadním složení shrnul aktivity profesní organizace, která v reakci na pandemii ihned spustila sérii on-line expertních webinářů a dále posilovala svou činnost. Oborová soutěž Zlatý středník letos dosáhla rekordu v podobě téměř 500 přihlášek a v září budou spuštěny nominace na tradiční profesní ocenění Mluvčí roku, které PR Klub převzal po dohodě s jeho zakladateli, Klubem mluvčích a Komorou PR, kteří tuto tradici odstartovali již v roce 2003. „Dovolte mi poděkovat kolegům z Výkonného výboru Janě Pokorné, Janě Náchodské a Janu Osúchovi, kterým letos skončil mandát a se kterými jsme v posledních letech intenzivně pracovali na rozvoji aktivit PR Klubu,“ doplnil staronový předseda PR Klubu Pavel Vlček.

PR Klub má aktuálně 266 členů, z nichž většinu tvoří zadavatelé na pozicích ředitelů či manažerů komunikace a vnějších vztahů či marketingu, tiskoví mluvčí a další experti na disciplíny patřící do oblasti PR, například z řad majitelů či seniorních manažerů PR agentur.

Kontakt pro média

Pavel Vlček,
předseda Výkonného výboru