V dubnu přibylo v PR Klubu 8 nových členů

Datum vydání: 10. 5. 2020

Duben s sebou přinesl 8 nových členů. Zde vám představujeme některé z nich. 

Lukáš Kropík
Specialista externí komunikace, Česká spořitelna
Lukáš pracuje v oddělení externí komunikace České spořitelny. Do banky přišel z komunikační agentury Native PR, kde měl na starost poradenství a korporátní komunikaci pro klienty z finančních institucí. Předtím působil ve společnosti Deloitte, kde zodpovídal za vztahy s médii a podílel se na projektech v rámci externí a interní komunikace, nebo jako člen PR oddělení mobilního operátora Vodafone. Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu na ČZU v Praze.

Ondřej Šafář
PR manažer, ESET software
Ondřej Šafář (33) má v kompetenci externí a interní komunikaci české pobočky antivirové společnosti ESET, do které přišel v roce 2015. Předtím působil v agentuře Stance Communications, kde se zaměřoval na korporátní komunikaci především technologických společností Hewlett-Packard, Tieto Czech, Ness Technologies a dalších. V minulosti působil i v Ogilvy PR a to v oddělení se specializací na FMCG. Šafář je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a mezi jeho záliby patří zejména cestování, florbal a zimní sporty.

Filip Hrubý
Mluvčí & #SocialMedia, Česká spořitelna
Baví mne komunikace a mám štěstí, že ji dělám s lidmi a projekty, které mají smysl a nejsou nudné. Podle Linkedinu s oblibou přeskakuji mezi korporacemi a neziskovkami (Vodafone, Zentiva, Česká spořitelna, Člověk v tísni, Post Bellum, Open Society Fund), zeměmi i kontinenty (ČR, Keňa, Španělsko) a rolemi komunikátora a autora (Jednohubky blog, Táta mezi žirafami). Aktuálně jsem šéfem externí komunikace a mluvčím České spořitelny (a ex-bubeníkem skupiny Ahmed má hlad!).

Pavla Frindtová
PR & Content Manager, KetoDiet
V roce 2009 jsem ukončila studium na Univerzitě Palackého, obor Český jazyk se zaměřením na editorskou práci ve sdělovacích prostředcích. Poté jsem se několik let věnovala hlavně interní komunikaci a Employer Brandingu ve společnostech Wikov a ABB. V externí komunikaci se pohybuji od roku 2017, kdy jsem začala pracovat jako lektor a kouč komunikačních dovedností ve společnosti ČEZ Distribuce. Od roku 2019 Pracuji jako PR & Content Manager pro společnost KetoDiet.