V květnu a červnu přibylo v PR Klubu 16 nových členů

Datum vydání: 2. 7. 2020

Květen a červen s sebou přinesl 16 nových členů. Zde vám představujeme některé z nich. 

Lenka Molnárová
Jsem člověk, který zkrátka miluje svou práci. Ještě aby ne, když u nás máme tolik fajn novinářů. Od roku 2016 pracuji v Raiffeisen stavební spořitelně, kde mám na starosti jak PR, tak sociální sítě. O tom, že bych někdy pracovala v oblasti PR a komunikace, se mi kdysi ani nesnilo. Pocházím totiž z Ostravy a Ostravákům většinou nikdo moc nerozumí. K tomu mi při studiu žurnalistiky v Ostravě vždycky říkali, že kdo půjde dělat PR, toho si podají (řečeno velmi mírně a cenzurovaně). No vida, a jsem tady s vámi v PR klubu. Fajne, no ni?

Kateřina Jarošová
V oblasti komunikace se pohybuje šest let. Ve společnosti Provident Financial postupně přešla ze samostatné pozice CSR specialistky k interní komunikaci. Na podzim roku 2019 se stala senior specialistkou pro externí komunikaci a udržitelnost. Zastává pozici tiskové mluvčí společnosti.

Hana Klímová
Hana Klímová je ředitelkou odboru Komunikace společnosti ČEPS. Zodpovídá za externí a interní komunikaci, marketing a aktivity na poli společenské zodpovědnosti. Absolventka oboru Media Studies na Oxford College of Marketing ve Velké Británii a Kulturní historie na Jihočeské univerzitě má v oboru PR a marketing dlouholeté zkušenosti. Několik let strávila v USA a Ruské federaci, kde realizovala projekty z oblasti CSR. Působila rovněž jako manažerka komunikace nadnárodní sklářské firmy Lasvit, ve společnosti Philips byla zodpovědná za komunikaci v rámci regionu EMEA. Zkušenosti má také z agenturního prostředí, kde se věnovala zejména korporátní komunikaci a strategickému poradenství.

Ing. Martina Šebestová
Jmenuji se Martina Šebestová a v oblasti marketingu a PR se pohybuji třináctým rokem. Aktuálně pracuji jako marketingová specialistka ve společnosti eD system. Předchozí pracovní zkušenosti jsem nasbírala na PR odděleních společností Advanced World Transport a Dřevo Trust. Dále jsem pracovala v marketingovém oddělení Národního divadla Moravskoslezského či v reklamní agentuře Pulary.

Jakub Skyva
Stojím na úplném začátku své profesní cesty. Ve svých jednadvaceti letech jsem dostal příležitost, která se jen tak neodmítá: být součástí týmu komunikace ve velkém korporátním prostředí. Od roku 2019 ve společnosti Foxconn pracuji na agendě Podpora vzdělávání - spolupráce se školami a místní komunitou, zajímám se o CSR projekty a mé aktivity mají přesah do interní i externí komunikace. Jsem absolventem Hotelové školy v Poděbradech a SSTH of Tourism v Graubündenu (CH).

Monika Lukešová
Monika Lukešová (Hrušová) se pohybuje ve světě médií od roku 2008, kdy začala pracovat pro iDNES.cz konkrétně pro rubriku Finance a Podnikání. Během krátké doby těmto rubrikám začala šéfovat. Po třech letech odešla do Investujeme.cz a Hypoindex.cz, kde pracovala nejprve jako redaktorka a pak zástupkyně šéfredaktora. Externě psala například pro Mladou frontu, Roklen24.cz, ale i Jackie. Jako analytička dávala komentáře do České televize, pro televize Nova i Prima. Objevila se i v pořadu Sama doma a v Českém rozhlase. V roce 2019 se rozhodla přejít na druhý břeh do PR a od ledna 2020 pracuje pro agenturu ADison.

Jana Jarošová
Bývalá ekonomická novinárka vedie od roku 2016 PR, internú komunikáciu a CSR v Poštovej banke. Predtým pôsobila ako hovorkyňa a šéfka PR slovenskej pobočky J &T Banky a v PR agentúre. V súčasnosti neustále získava nové a nové skúsenosti s riadením komunikácie spoločnosti, ktorá len nedávno prešla rebrandingom a repozicioningom. Je súčasťou mnohých úspešných kreatívnych a komunikačných projektov.

Marcela Šmídová
Na poli PR se pohybuji dva roky, a to jako marketing manager společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o., kde zajišťuji PR a marketingovou komunikaci. Dosavadní zkušenosti mám zejména z oblasti marketingu a pořádání eventů, kde působím už od roku 2005. Oblast PR je pro mě stále ještě novinkou, ale protože s marketingem úzce souvisí, doufám, že si díky členství v PR klubu rozšířím své obzory i v tomto oboru.