V lednu přibylo 11 nových členů PR Klubu!

Datum vydání: 17. 12. 2018

Nový rok, nová předsevzetí a 11 nových členů v PR Klubu. Zde vám představujeme některé z nich!

Silvie Marhoulová

Silvie Marhoulová pracuje nyní na pozici PR manažerky a tiskové mluvčí Agentury pro podnikání a inovace (API).  Předtím zastávala pozici výkonné ředitelky APRA. V minulosti pracovala v tiskovém oddělení Ministerstva průmyslu a obchodu, v neziskové organizaci JA Czech, kde působila na pozici manažerky PR a vnějších vztahů. Má osmiletou zkušenost s prací v PR agenturách Publicis a Mmd. Jako in-house PR manažerka pracovala ve společnosti Peugeot Česká republika.

Šárka Fričová

Působí v oblasti řízení lidských zdrojů více než 20 let. Pracovala mimo jiné např. na pozicích personální ředitelky ve společnostech Japan Tobacco Int., Marriott, Tesco či XEROX. Je absolventkou University of New York, Master of Business Administration a Business Institut, Doctor of Business Administration. V současné době je spolumajitelkou společnosti BeeMedia, s.r.o., působí v pozici managing partner a má na starosti mimo jiné  public relations pro obě divize společnosti.

Tereza Kosáková

MgA. Tereza Kosáková je absolventka oboru Teorie a kritika na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze. Během studia spolupracovala s řadou kulturních médií (Český rozhlas, Taneční aktuality, Obratel, Hybris, Generace 21, Loutkář) a tyto kreativní příležitosti ji motivovaly více se zajímat také o PR. Absolvovala APRA Akademii PR se stáží v Ogilvy PR. Později pracovala jako administrativní a PR asistentka na Akademii múzických umění v Praze, od roku 2017 působí jako social media officer na britském velvyslanectví v Praze.

Lucia Brinzanik

Lucia Brinzanik působí na pozici výkonné ředitelky v komunikační agentuře Taktiq Communications. Má bohaté zkušenosti s budováním značky a rozvíjením korporátní identity, s přípravou a implementací komunikačních strategií, tvorbou kreativy a obsahu, a stejně tak je doma v krizové komunikaci. Více než jedenáct let zodpovídala za komunikaci v organizaci Lékaři bez hranic a se svým týmem získala řadu ocenění (například opakovaně Zlatý středník). Umění diplomacie si vyzkoušela na komunikačních misích v Africe a na Blízkém východě.

Jiří Šebek

Jiri J. Sebek has a PhD in political science from Charles University in Prague (2015) and an MA in political science from the Central European University in Budapest (1998). In 2014, he became Australian Government Endeavour Research Fellow; he is also a Marshall Memorial Fellow of the German Marshall Fund of the United States. Jiri has worked in research, public administration, diplomacy and public relations in Europe, North America and Australia. His research relates to political nepotism and theory of justice, lobbying, media and corruption. Jiri volunteers his time and resources to activities which improve access to education of children from disadvantaged backgrounds.

Denisa Morgensteinová

Už při studiu žurnalistiky a právnické fakulty se věnovala práci v médiích – například v Českém rozhlase nebo Deníku. Poté pracovala jako PR koordinátorka na Úřadu vlády ČR, kde měla na starosti komunikaci evropských témat. V České televizi následně od roku 2016 působila jako redaktorka v České televizi. Od minulého roku je tiskovou mluvčí KDU-ČSL.

Kateřina Pavlíková

Kateřina Pavlíková působí na Letišti Praha jako specialista externí komunikace a od října 2017 je zároveň tiskovou mluvčí dceřiných společností Czech Airlines Technics a Czech Airlines Handling. Kromě komunikace obou firem má na starosti PR podporu destinací a leteckých společností, které nabízí pravidelné lety z Letiště Václava Havla Praha. Dříve pracovala v oddělení komunikace Svazu průmyslu a dopravy ČR, podílela se na kampani Rok průmyslu a technického vzdělávání a vykonávala také funkci tiskové mluvčí soutěže Manažer roku 2016. Absolvovala obor Podniková ekonomika se zaměřením na mezinárodní obchod na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci, kde se zapojila do komunikace fakulty a univerzity. Během studia získala první zkušenosti z cestovního ruchu během stáže v zahraničním zastoupení agentury CzechTourism ve Velké Británii.

Roman Pacvoň

Roman Pacvoň působí na Letišti Praha na pozici tiskový mluvčí. Má za sebou více než dvanáctiletou praxi v oblasti public relations a public affairs, především na straně agentur. Jako externí konzultant pracoval například na projektech pro společnosti Microsoft, Skype, CA Technologies, Pay Pal či IKEA Centres. V letech 2009 - 2017 působil také jako mediální zástupce letecké společnosti British Airways v České republice. V rámci svého působení v agentuře Fleishman – Hilllard se podílel na PR kampaních pro společnosti Tesco, McCain Foods, Heineken, Procter & Gamble, Ernst & Young a řadu dalších. Stál také u zrodu charitativního projektu Můj nový život, pro který téměř pět let zajišťoval marketingovou a komunikační podporu a byl jeho tiskovým mluvčím. Na Letišti Praha je Roman přímo odpovědný za přípravu a realizaci jednotlivých komunikačních kampaní a vedení komunikace směrem k tradičním i novým médiím.

Denisa Hejtmánková

Vystudovala Metropolitní univerzitu v Praze, obor Mediální studia. Téměř 2 roky pracovala ve společnosti O2 Czech Republic v oddělení Externí komunikace. Poté pracovala jako Account Manager ve společnosti FleishmanHillard, kde se starala o externí komunikaci společností Lenovo a O2. Od října loňského roku pracuje jako Specialista externí a interní komunikace Letiště Praha, kde se věnuje převážně tématům z oblasti retailu a produktů letiště jako jsou VIP salonky, exkurze nebo AeroParking. Má také na starosti spolupráci s bloggery a interní komunikaci dceřiných společností ve skupině.