Vítáme nové členy v PR Klubu

Datum vydání: 19. 4. 2023

V březnu a dubnu se do PR Klubu přidali další profesionálové v oboru PR a komunikace a vítáme i nového institucionálního člena. Přečtěte si medailonky některých z nich. Pro institucionální členství se dále rozhodli naši stávající členové z Komerční banky, Sev.en Energy, E.ON, Tipsportu a agentur Svengali Communications, KNOWLIMITS Group, Adison a Parliamo. 

Eva Zábušek

KINDRED. – PR Manager

Komunikaci značek se věnuje již 20 let, ale vždy se jednalo o marketingovou odnož. V průběhu své mateřské dovolené měla možnost „přičichnout“ k PR a pomáhala šířit povědomí o existenci společnosti, která zprostředkovávala částečné úvazky. S miminkem na klíně se jí podařilo dostat informace do několika TV a rozhovorů a svět PR se jí velmi zalíbil. Po nástupu zpět do pracovního procesu tuto zkušenost zúročila a od roku 2021 je PR managerkou datově-technologické společnosti KINDRED.


Věra Koukalová

Vysoká škola ekonomická v Praze, Marketingová a PR ředitelka – Tisková mluvčí

Je sémiotička, která se už přes 10 let věnuje marketingu, leadershipu, budování komunit a firemní kultuře. Věří, že marketing i podnikání je vyprávění příběhů a díky jejímu akademickému vzdělání v naratologii a lingvistice pomáhá jiným vyprávět vlastní příběhy. Profesně je tiskovou mluvčí a marketingovou a PR ředitelkou Vysoké školy ekonomické v Praze, dobrovolničí v neziskovce GUG.cz a přednáší a moderuje workshopy a konference např. pro Impact HUB nebo Google. Je také certifikovanou facilitátorkou programu  #IamRemarkable a doktorandkou na FHS UK.


Lenka Jelínková

Čedok – Specialistka komunikace  

V oblasti marketingu a komunikace se pohybuje necelé čtyři roky. Začínala v Alze jako marketingová specialistka a přes další pozice v rámci marketingu se dostala až do PR týmu, kde se podílela na medializaci novinek lídra české e-commerce. Na podzim 2022 vyměnila technologické vychytávky za cestování a pracuje po boku tiskové mluvčí jako specialistka komunikace v cestovní kanceláři Čedok.

 

Lukáš Pfauser

Nadace Proměny Karla Komárka – PR manažer 

Od dubna 2021 působí v Nadaci Proměny Karla Komárka. Má na starost vztahy s veřejností. Během studií žurnalistiky začal v roce 2007 pracovat jako televizní redaktor. Dále publikoval v tištěných a v internetových médiích, popularizoval vědecké projekty a podílel se na tvorbě dokumentárních pořadů se sportovní a sociální tematikou. Zároveň vedl časopis o médiích a poskytoval externě poradenskou činnost v zahraničních otázkách pro přední českou samosprávnou organizaci. K práci v oblasti vztahů s veřejností se dostal o sedm let později. Nejprve se zabýval politickým PR a marketingem, následně odpovídal za komunikaci evropsky financovaného projektu, jehož cílem bylo zlepšovat strategické řízení ve vzdělávání.  

 

Aneta Koudelková

VLTAVA LABE MEDIA – Vedoucí firemní komunikace

Aneta od dětství milovala komunikaci s lidmi, a tak pro ni pak byl obor PR a mediální komunikace jasnou volbou. Po studiu na VŠ s tímto zaměřením, vedly její kroky do skupiny VLTAVA LABE MEDIA, kde se postupně vypracovala na pozici vedoucí firemní komunikace, kde již 4 rokem dohlíží na komunikační strategii - externí i interní – a stále ji to děsně baví. Ve svém volnu čte knihy, poslouchá podcasty a úplně nejraději poznává zákoutí města Prahy, které ji snad nikdy neomrzí.

 

Barbora Novosadová

TESCAN ORSAY Holding – Content Marketing Manager

Barbora Novosadová je Corporate PR & Media Manager ve společnosti TESCAN ORSAY Holding a.s. Má bohaté zkušenosti v oblasti PR na globální úrovni, zejména s uváděním nových produktů na světový trh a komunikací životních témat společnosti v rámci korporátního PR. Barbora je kvalifikovaná v oblasti řízení firemní komunikace mezi firmou externím publikem, vztahů s médii, vytváření a realizace komunikačních strategií.

 

Petr Vojnar

Akademie SEBA – majitel

Petr Vojnar je moderátor a herec a majitel akademie SEBA – akademie sebevědomého řečníka.
V rámci té školí, trénuje, mentoruje, přednáší či pořádá semináře a workshopy na téma „komunikační
dovednosti“. Vzdělává jednotlivce, firemní týmy či zaměstnance mmj.v oblastech public speaking,
rétorika, bodylanguage, obchodní jednání, prezentace, videotvorba, síla slova, akvizice, sociální sítě,
mediální vystupování, podcast.

Vystudoval soukromou střední školu obor obchod a podnikání. V průběhu života se věnoval a stále
věnuje také televiznímu moderování (TV Prima, NOVA), moderování firemních a soukromých eventů
(ČSOB, Mercedes, Vodafone), natáčení podcastů a hraje ve filmech (Experti, Veni Vidi Vici),
seriálech (Vyprávěj, Ulice) a na divadelních prknech po celé české republice.
V jeho pracovním portfoliu také naleznete obory jako produkce, PR či režie a scénáristika.