PR Klub přivítal 29 nových členů

Datum vydání: 4. 3. 2021

Vítáme mezi námi dalších 29 členů, máme radost, že PR Klub roste každým měsícem. Níže vám představujeme některé z nich.

Petra Plutnarová
Zastává roli Marketing & Communications Managerky a tiskové mluvčí pro jednoho z největších soukromých poskytovatelů zdravotní péče v ČR, holding VAMED MEDITERRA a.s., kde má na starosti řízení interní a externí komunikace a strategický marketing pro celou síť lůžkových zdravotnických zařízení a střední zdravotnickou školu. Její vášní je PR a propagace a ochrana značky, komunikace je jejím dlouhodobým koníčkem. Petra dříve působila v marketingové agentuře VCCP, ve zdravotnictví prostřednictvím digitálního start-upu, v zahraničním obchodě, vzdělávání a logistice. Za jednu z nejcennějších, ale i nejnáročnějších životních zkušeností považuje aktuální příležitost provést značku celosvětovou pandemií a bezprecendentní změnou v chování médií a vytvořit tak zdravotníkům prostor a klid pro jejich práci – záchranu životů – a zároveň dodat veřejnosti ověřené a relevantní informace o celé situaci.

Eva Fruhwirtová
mediální poradce a manažer komunikace

S kolegy založila mediálně úspěšnou iniciativu Zachraňte Ježíška. Spoluorganizuje Letní žurnalistickou školu v H. Brodě. Působila jako tisková mluvčí europoslance, Nemocnice Boskovice a Nemocnice Třebíč. Spolupracuje s tiskovými odděleními měst, realizuje PR strategie firem a věnuje se krizové komunikaci. Je trenérkou mozku a v Třebíči založila první českou Mozkohernu.

Markéta Čekanová
Práci v PR se věnuji bezmála dvacet let. Deset let už mám na starosti PR festivalu Jazz bez hranic, čtyři roky jsem byla tiskovou mluvčí Techmania Science Center, měla jsem na starosti i PR města Dobřany nebo senátního Klubu otevřené demokracie. Komunikaci s médii se věnuji i v rámci svých volnočasových aktivit, při pořádání kulturních akcí nebo při charitativní činnosti.

Hana Kabourková
Project & PR Director at Soulmates Ventures
Od června 2020 má na starost interní a externí komunikaci společnosti Soulmates Ventures, která se zaměřuje na investice do udržitelných startupů. Během své šestileté praxe v oblasti public relations pracovala také na straně agentury Bison & Rose pro renomované klienty jako Eurovia CS či NaturaMed Pharmaceuticals. Kromě PR má v Soulmates Ventures na starosti kompletní řízení projektů.

Veronika Nová, tisková mluvčí, ČAP/ČKP
V oboru začínala v PR agentuře pro klienty Danone, Germanwings a Tefal. Další zkušenosti sbírala opakovaně ve Vodafonu, kde začala jako junior PR specialista a později se vrátila na pozici zástupkyně tiskové mluvčí. Svůj profesní život obohatila v mezidobí o několikaletou zkušenost v týmu interního content týmu v České spořitelně a později zde přešla do týmu tiskového oddělení. V posledních letech je tiskovou mluvčí České asociace pojišťoven a České kanceláře pojistitelů, kde má na starost nejen externí, ale i interní komunikaci.

Veronika Petrová
Jmenuji se Veronika Petrová a pracuji jako životní a duchovní koučka a lektorka 5 Tibeťanů. Do PR klubu mě zavedli zajímaví lidé a akce, které klub pořádá. Mám svůj projekt Šťastná mysl - www.stastnamysl.cz, který je zde pro rozvoj lidského potenciálu a pro šíření pozitivní energie, positive mindsetu a pro jednodušší průběh důležitých změn v životech obyčejných i neobyčejných lidí.

Lucie Ellingerová
Ahoj, zdravím PR Klub,
jmenuji se Lucie. Pocházím z Hluboké nad Vltavou, ale již více jak 20 let žiji v Praze. Velkou část svého profesního života jsem strávila na různých marketingových pozicích u Yves Rocher. Na PR se mi líbí ta různorodost akcí a eventů, jazyková rozmanitost, setkávání se se skvělými lidmi a vzájemná inspirace. A proto jsem ráda, že jste mě vzali do svých řad. Těším se.

Lenka Mansour
Lenka Mansour je na pozici Head of PR and Communication v technologické a konzultační společnosti Trask, kde se již třetím rokem stará o kompletní komunikaci firmy a public relations. V předchozích letech působila v agentuře Creative ADison, kde měla na starosti převážně vztahy s médii a medializaci společností Bohemia Sekt a Zonky. Zkušenosti získala také v neziskové organizaci Zajíček na koni a ve start-upu Xanadu dovážejícím do České republiky fair-trade kávu z Keni. Ve volném čase pomáhá neziskovým organizacím dát o sobě světu vědět tou správnou formou.

Jana Pokorná - PR konzultantka (OSVČ)
Jana Pokorná se specializuje na PR jednotlivců - zejména podnikatelek, kterým zpřístupňuje svět médií. Vychází přitom ze svých zkušeností televizní a online redaktorky v České televizi. Dříve poskytovala PR servis výrobním firmám i vzdělávacím neziskovým organizacím a její srdcovou záležitostí byla spolupráce na sportovních projektech (BK Žabiny Brno, Český volejbalový svaz, Běhej Brno apod.).

Michaela Hollá
V mediálnom prostredí sa pohybuje už viac ako 6 rokov. Ešte počas štúdia masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda pracovala ako novinárka vo vydavateľstve Star Production. V roku 2016 sa stala šéfredaktorkou lifestylového magazínu Zenskyweb.sk a naďalej pôsobila aj ako redaktorka v týždenníku Slovenka. V roku 2017 sa stala súčasťou PR agentúry SKPR Strategies, kde ako Key Account Manager pracovala pre viacerých korporátnych hráčov ako Amazon či EY. Aktuálne už druhý rok pôsobí na pozícii PR Manager v medzinárodnej IT spoločnosti Asseco Central Europe.