Je osobní značka jen další módní bublina a proč se o ní mluví více právě v současné době? Je osobní PR užitečné jen pro lidi na volné noze?

Jak osobní značku využít při profesních tranzitechA proč se nebát podporovat osobní marketing i u zaměstnanců aneb poznejte sílu corporate ambassadors.

 

Program

18.10 - 18.15 hod. Úvod - Jak budovat své osobní PR

Michaela Pišiová, ředitelka PR Klubu
18.15 - 19.00 hod. Osobní PR v 21. století není jen módní bublinou

Petra Drahoňovská, kariérová koučka a lektorka

 

Petra Drahoňovská se pohybuje v oblasti rozvoje lidí již více než 15 let. Od roku 2009 se jako kariérový kouč a lektor zaměřuje zejména na oblast kariérového rozvoje lidí se specializací na profesní tranzity a práci s osobní značkou. Jako zaměstnanec pracovala pro firmy soukromé, organizace neziskové i veřejné. Poslední zaměstnání před odchodem na volnou nohu bylo u největšího českého Google partnera jako IT lektor cloud aplikací. Mj. právě spojení IT a HR ji dovedlo na pozici Senior Advisor a metodika pro kariérní rozvoj v organizaci Czechitas, kde pomáhá v profesním tranzitu lidem do IT. Od 2012 pracuje jako freelancer pod značkou CareerDesigner.cz, tvoří vlastní tištěné i online nástroje pro self career management, za které byla třikrát oceněna Národní cenou pro kariérové poradenství. Půl roku z roku žije a pracuje v Guatemale a Mexiku, kde vedle času na tvorbu nových produktů realizuje tzv. kariérový retreat Zen & Surf Your Career.

 

Podívejte se na videopozvánku níže.

 

19.00 - 20.00 hod. Prostor pro společnou diskuzi

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Art bistro místo
M. Horákové 178/66
16000 Praha