Po semináři o obsahové strategii přinášíme navazující téma.

Staňte se mistry obsahu! Zaujměte svoji cílovou skupinu poutavým textem, infografikou, blogem, obrázky nebo videem. Odhalíme vám, jak vytvořit úspěšný obsah a jaké formáty fungují napříč komunikačními kanály od tištěných médií po online. Na základě praktických příkladů vám představíme aktuální trendy pro rok 2019.

Díky partnerství s výzkumnou agenturou Ipsos se na vás těšíme v krásných prostorách ve Slovanském domě v centru Prahy.

1 890 Kč pro členy PR Klubu
2 140 Kč pro členy APRA a ČMS
2 390 Kč pro ostatní zájemce

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Martin Vymětal byl v roce 2001 jedním ze zakládajících společníků vydavatelství firemních médií Boomerang Communication. Dnes je Boomerang absolutním lídrem #1 v content marketingu v Čechách. Posledních 17 let se věnuje tvorbě firemního obsahu. Martin pomáhá značkám zaujmout a přitáhnout zákazníky: časopisem, newsletterem, sociálními sítěmi nebo třeba blogem. Specializuje se na propojení obsahu a obchodu. Kreativita a efektivita jsou dva hlavní pilíře jeho práce.

Program

Atomizace obsahu: jeden obsah pro všechny mediatypy

Martin Vymětal, New business & Marketing director, Boomerang Communication

Roztříštěnost firemních médií – od časopisů, blogů, sociálních sítí či newsletterů – nahrává atomizaci obsahu. Vezměte vytvořený obsah a přepracujte ho pro různá média tak, abyste co nejlépe zasáhli jednotlivé čtenáře. Společně se naučíme používat takzvané story angles, content hub a atomizaci. Zjednodušíte si práci s obsahem a vaši čtenáři budou nadšeni.

Registrujte se

1 890 Kč pro členy PR Klubu
2 140 Kč pro členy APRA a ČMS
2 390 Kč pro ostatní zájemce

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

IPSOS
Slovanský dům, vchod E, ul. Na Příkopě 22
110 00 Praha 1

Kontakt pro účastníky

Kristýna Blahetová
+420 777 024 876
[email protected]