Každý z nás je stále pod nějakým tlakem. Pořád po nás někdo něco chce. Vyšší výkon, více práce a pokud možno hned zítra. „To dáš, to zvládneš!“ je sice super, ale mě vždy zajímalo jak. A právě o tom bude tahle přednáška.

Dozvíte se:

Jak funguje váš mozek (nebojte, jen nutný základ)
Jak pracovat ve stavu hluboké práce (a nezabít své kolegy v open office)
Jak mít více energie (a k tomu ušetřit za Redbully)


Prostě společně trochu lifehackeneme náš život. A co že je Lifehacking? Lifehacking je ucelený systém s technikami pro vyšší efektivitu v dynamické době a přitom hlavně vlastní spokojenost.

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Jirka Doležal

Jirka Doležal je spoluzakladatelem projektu motivačního diáře DOLLER a zároveň studentem doktorského programu na UTB. Ve škole působil v akademickém senátu, účastnil se řady studentských i vědeckých soutěží, stáží doma i v zahraničí, což dalo vyniknout úžasné neorganizovanosti a chaosu. I díky tomu si uvědomil, jak důležité je umět si zorganizovat čas a mít jasnou vizi, a tak vzniknul projekt DOLLER.
Dnes je již přes 100 000 DOLLERů u fanoušků a na firmě vidí, jak je klíčové být nastaven na celoživotní vzdělávání, znát sám sebe a mít dobrou sebeorganizaci a disciplínu. Vytvořil proto systém Lifehackingu, který v podobě selského rozumu a moderních technik pomáhá k vyšší efektivitě a spokojenosti.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Art-n-Coffee (Pasáž České národní banky)
Na Příkopě 860/24
11000 Praha