Jak se neztratit ve skutečné i virtuální realitě a nepodlehnout fake news? Kde začínají a končí hranice každého profesionála, který ve světě sociálních sítí, médií a vůbec v ovlivňování ostatních „tvoří“? Nenechte si ujít debatu nad nejnovější knihou „Načítání“ Vadima Petrova, předního odborníka na média, stakeholder management, politický marketing, komunikační strategie, osobní rozvoj a koučink.

Z recenzí:

Migrace, pohlavní a digitální identita, drogy, fake news, aktivismus, stáří, manipulace, politická korektnost, média, propaganda, organizovaný zločin, kybernetické útoky, terorismus, ohavné prostředky posvěcené údajně vznešenými cíli. Skriptující králíčci, virtuální reality a zoufalá tíha svobody neručit ničím za nic… je toho dost, co Vadim Petrov naložil hrdinům své druhé knihy…

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Vadim Petrov

Vadim Petrov (mladší) je vyhledávaným konzultantem se specializací na média a mediální trénink, stakeholder management, politický marketing, facilitaci skupin, manažerské disciplíny a koučink. Je předsedou Akreditační komise pro odborné vzdělávání MŠMT a místopředsedou české pobočky ASIS International, mezinárodního sdružení bezpečnostního managementu. V roce 2016 vydal knihu „Muž, který nevrhá stín“ o výcviku u britské zpravodajské služby MI5 a budování tajných služeb začátkem devadesátých let. Jeho nejnovější kniha „Načítání“ reflektuje dnešní dobu protkanou nejmodernějšími technologiemi, nekonečným tokem informací a všudypřítomným internetovým připojením.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Art-n-Coffee (Pasáž České národní banky)
Na Příkopě 860/24
110 00 Praha