S radostí Vás zveme na nezapomenutelný večer plný příležitostí, inspirace a neformálního setkávání. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru, kde se potkají špičky českého a slovenského PR, a společně oslavíme čtvrt století působení PR Klubu.

Tento večer bude příležitostí nejen pro setkání se zajímavými lidmi a prožití uvolněné atmosféry, ale také pro odhalení shortlistu největší komunikační soutěže v Česku Zlatý středník. Představíme Vám finalisty z rekordních 659 přihlášek, kteří svou kreativitou a profesionálním přístupem inspirují a posouvají naše oborové hranice.

Těšíme se, že budete součástí tohoto jedinečného večera a přispějete svou přítomností k vytvoření silné komunitní atmosféry. Bez vašeho zájmu a podpory by se PR Klub za posledních 25 let nestal tím, čím je dnes - významnou platformou české a slovenské komunikace, která přitahuje pozornost vynikajících osobností a skvělých profesionálů. Budťe s námi u toho.

 

 

Dress code: smart casual

Vstupné: zdarma

Máme pro Vás skvělou zprávu!

Seznam účastníků tohoto večera bude veřejný.

Můžete tak nahlédnout, se kterými profesionály se budete moct setkat, navázat nové kontakty nebo sdílet vzájemně zkušenosti.

Těšíme se na Vás,

Váš PR Klub

 

Registrujte se

Jak se na místo dostanete

Místo konání

Bistro Nekázanka 11
Nekázanka 880/11
Praha 2

Kontakt pro účastníky