Mnoho lidí má představu, že komunikace znamená mluvení a že to přece umí každý. Málokdo si uvědomuje, že většina komunikace probíhá nonverbálně a že komunikace se v průběhu života vyvíjí tak, jak se vyvíjíme my, naše potřeby a naše hodnoty.

Umění komunikace dominantně ovlivňuje to, jaké si vytváříme životy a je to UMĚNÍ, čili něco, co se potřebujeme naučit. Proto si na semináři zvědomíme, že existuje komunikace vnitřní a vnější.

Vyzkoušíme si, jakým způsobem můžeme komunikovat se svými emocemipodvědomím. Promluvíme o správném načasování a formě. A jeden z nejdůležitějších nástrojů komunikace TRANSPARENTNOST a NASTAVOVÁNÍ HRANIC si rovnou vyzkoušíme.

Věříme, že vás tento seminář nejen obohatí na úrovní uvědomění si, co všechno ke komunikaci patří, ale hlavně že vám přinese účinné nástroje, které budete moct využívat ve svém životě, abyste si vytvořili životní podmínky, ve kterých budete moci prožívat radost, lehkost a spokojenost.

Partnerem akce je T-Mobile Magenta Experience Center.

 

 

 

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Simona Babčáková

Simona Babčáková je známá a populární herečka. Ale nejen herečka, je také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již přes 20 let působí v Dejvickém divadle. Do podvědomí diváků se dostala působením v seriálech (Comeback, Čtvrtá hvězda, Neviditelní, Zkáza Dejvického divadla, Ohnivé kuře..) a ve filmech (Zoufalci, Největší z Čechů, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Přání k narozeninám…). Již 15 let se věnuje freestylové improvizaci a založila improvizační skupinu NO A!. Věnuje se také moderování a to od moderování charitativních a benefičních akcí pro neziskové organizace přes firemní večírky a plesy až po konference. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu a stala se průvodkyní vnitřními světy. Na základě výcviku Principy života si zvědomila pravidla a nástroje komunikace, které praktikuje a vzdělává v tom druhé. Věří, že svůj život si tvoříme skrze vztahy, které vytváříme a ty tvoříme na základě toho, jak komunikujeme. Proto, pokud chceme tvořit nový svět, je třeba vědomě komunikovat. Se sebou i s druhými.

Jak se na místo dostanete

Místo konání

Magenta Experience Center
Na Pankráci 86
14000 Praha 4

Kontakt pro účastníky