Public Relations a komunikace je pro strategické řízení organizací a naplňování jejich cílů zásadní. A proto je možné, že člověk odpovědný za tuto oblast postoupí i do pozice nejvyšší.

Přijdťe si s těmi, kteří jsou toho důkazem, popovídat a inspirovat se jejich příběhem. Naši hosté nestojí v čele žádných malých organizací. Naopak. Jsou ve vedení těch největších firem v Česku. 

Během besedy zazní odpovědi například na to:

  • jak se může novinář stát generálním ředitelem jedné z největších firem v Česku?
  • co ředitelé očekávají od svých píáristů?
  • když jejich agendě rozumí - mluví jim více do práce, nebo jim naopak nechávají volné ruce?
  • jaký je pohled na komunikaci z pozice píaristy a pak z pozice ředitele?
  • co ředitelé mnohdy odpustí svým píáristům, a co naopak ne?
  • jak by nyní z pozice ředitelů hodnotili zpětně svoji vlastní práci?
  • ředitelé a sociální sítě, jak spravují své profily? Tlačí i na zbytek managementu, aby se zapojil?

Vstupné na besedu je pro členy PR Klubu 450 Kč, pro všechny ostatní 690 Kč s DPH. Z akce bude pořízen záznam, který lze získat za stejnou cenu jako vstupné. Stačí se pouze registrovat a do poznámky uvést tuto informaci.

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Martin Diviš

PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA a GENERÁLNÍ ŘEDITEL POJIŠŤOVNY KOOPERATIVA 

Martin Diviš začal v roce 1995 pracovat v Kooperativě jako tiskový mluvčí. Od roku 1999 byl zodpovědný za reklamní strategii, sponzoring a PR. Od roku 2001 byl ředitelem Odboru marketingu a komunikace s odpovědností za všechny marketingové aktivity druhé největší pojišťovny v ČR.

V roce 2005 byl jmenován vrchním ředitelem a členem nejužšího vedení Kooperativy a poté členem představenstva firmy se zodpovědností za pojištění vozidel, marketing. 1. listopadu 2006 se stal náměstkem generálního ředitele firmy. V roce 2008 se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem Kooperativy. Od roku 2008 působil jako předseda správní rady ČKP a viceprezident ČAP. V roce 2013 byl zvolen prezidentem ČAP.

Martin Diviš je zároveň členem vedení koncernu VIG, předsedou dozorčí rady ČPP a stojí v čele skupiny VIG ČR.

Kamil Čermák

PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA A GENERÁLNÍ ŘEDITEL ČEZ ESCO

Kamil Čermák V 90. letech začínal jako novinář České televize. Vyzkoušel si také roli tiskového mluvčího a poradce někdejšího ministra průmyslu a obchodu Vladimíra Dlouhého. Poté vstoupil do PR Českého Telecomu, následně zde působil jako obchodní ředitel. Na pozici obchodního ředitele působil i v ČSA. 

Do ČEZ poprvé přišel v roce 2005 a vedl ČEZ ICT Services a rozjížděl byznysové aktivity ČEZ v Polsku. Pak se opět vrátil do mediální sféry, aby řídil vydavatelství Economia. Od roku 2016 je předsedou představenstva a generálním ředitelem ČEZ ESCO, firmy poskytující kompletní energetické služby podnikům v Česku a na Slovensku. Získal ocenění Osobnost Smart City roku 2018.

Je prezidentem Institutu členů správních orgánů (CIOD), externě se věnuje jako lektor oblastem Corporate Governance a leadershipu. Je členem Kolegia Paměti národa organizace Post Bellum.

Je také zakládajícím členem PR Klubu s kartou 002   

Program

 

18:15 - 18:20 hod.

Úvodní slovo

 

Ladislav Kříž – člen Výkonného výboru PR Klubu

 

18:20 - 19:20 hod.

Beseda s hosty

 

Martin Diviš – generální ředitel pojišťovny Kooperativa

Kamil Čermák – předseda představenstva a generální ředitel ČEZ ESCO

 

19:20 - 19:40 hod.

Prostor na dotazy

 

19:40 - 20:15 hod.

Networking

 

 

Jak se na místo dostanete

Místo konání

Truhlárna
Šaldova 5
18600 Praha 8

Kontakt pro účastníky