Přestože v PR pracují převážně ženy, velké agentury i firmy v ČR většinou stále řídí muži. Pojďme se tedy podívat na pohled diverzity v oboru public relation očima zkušené lektorky Lenky Mrázové.

Jaká je role žena specialistky, případně ženy jako manažerky týmu. Co všechny ženy potřebují ke spokojenosti sebe i týmu? Jaký je ideální work-life blend jako zbraň proti vynudění a vypruzení? A je rozdíl v ženském a mužském leadershipu? Mají muži a ženy přes rozdílnou základnu stejný cíl? Na tyto a další otázky se budeme ptát.


Lenka Mrázová
Inspirátorka a mentorka. Po 21 letech v oblasti daňového poradenství a auditu (také 5 let v pozici ředitelky v auditorské společnosti PwC) vyměnila sféru přesných čísel, zákonů a procesů za sféru tvořivé pomoci a rozvoje lidí. Inspiruje, provokuje otázkami, zvyšuje pracovní a osobní efektivitu – mentoringem, koučinkem, přednáškami, psaním článků. Působila 13 let v neziskovém sektoru ve správní a dozorčí radě Nadace VIA.

Ing. Vojtěch Lust, M.I.M
Pracuje jako školitel, lektor a kouč top managerů. Studiu lidské psychiky se věnuje už od mládí.
Poradenství v oblasti osobního rozvoje se věnuje už od roku 1994.
Má svou poradenskou praxi, vede zážitkové semináře zaměřené na osobní rozvoj, vyučuje hypnózu a psychosomatiku.
Objevil vlastní systém založený na reálném uspokojování lidských potřeb, jehož aplikace v běžném životě je jednoduchá a vede ke skutečné spokojenosti.
Umí rozklíčovat vaše životní postoje tak, abyste je mohli změnit a být spokojenější.
Intenzivně se věnuje zkoumání nových způsobů využití hypnózy v oblasti zdraví, léčbě závislostí, fóbií a traumat z dětství a dospívání.
www.lust.cz
www.zdravevztahy.cz

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Kancelář PR Klubu - 3. patro
Biskupcova 1838/6
130 00 Praha 3