PR Klub spolu s Global Alliance for Public Relations and Communication Management vás srdečně zvou na bezplatný webinář s názvem How responsible communication comes to reality: Seven best practices from Europe.

 

 

Od koho se můžete inspirovat a o čem bude řeč?

  • José Manuel Velasco, bývalý předseda Global Alliance o zásadních vlivech odpovědné komunikace
  • Silvia Arto o strategii BNP Paribas, největší bance v Evropě
  • Lucie Zumrová z FCC Environmental Group o přátelské environmentální komunikaci
  • Albert Medrán z celosvětové agentury LLYC o využití umělé inteligence k odhalení předsudků
  • Pavel Vlček, předseda Výkonného výboru PR Klubu, o sociální odpovědnosti PR profesionálů

 

A nebudou chybět ani zástupci projektů, kteří posbírali české i celosvětové ceny a které už znáte:

  • Marta Cesnaková o Moji milí Slováci (ze Slovenské spořitelny)
  • Adriana Suská o Chytrej výčep (ze Svengali Communications pro Plzeňský Prazdroj)
  • Anna Kabelková o Pryvit (z České televize)
  • Markéta Dvořáčková o nePINdej (ze Svengali Communications pro Českou bankovní asociaci)

 

Připojte se k nám a prohlubte své znalosti o odpovědné komunikaci ve vaší organizaci. Zaregistrujte se zdarma a buďte součástí diskuse v globálním měřítku.

Webinář se uskuteční v anglickém jazyce.

 

Registrace

 

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Pavel Vlček

PR Klub – Předseda Výkonného výboru

Pavel Vlček je předseda Výkonného výboru PR Klubu sdružujícího téměř 350 profesionálů a 40 organizací v oboru public relations a komunikace. Během své kariéry odpovídal za komunikaci Citibank, Rosatom, Ministerstva průmyslu a obchodu nebo mBank a byl redaktorem časopisů Marketing&Media a Auto Motor a Sport. V současnosti působí jako konzultant a člen Rady vlády pro udržitelný rozvoj ČR.

Marta Cesnaková

Corporate Communication Team Lead & Spokesperson – Slovenská sporiteľňa

Odbornice na komunikaci a hrdá členka týmu Brand Hub ve Slovenské spořitelně již téměř 14 let. Jako mluvčí banky je zodpovědná za nejhodnotnější značku v zemi (rating PwC). Mezi její zodpovědnosti patří firemní komunikace, vztahy s veřejností a interní komunikace. Podílela se na kampaních, které získaly řadu domácích i zahraničních ocenění za kreativitu a efektivitu. Před svou současnou rolí byla členkou komunikačního týmu pro zavedení eura na Slovensku a 5 měsíců strávila také jako stážista v Evropské komisi. 

 

Adriana Suská

Svengali Communications – Head of Digital

S 15 lety zkušeností se sociálními médii řídí kampaně, které rezonují napříč platformami. Od vytváření strategické vize až po vyhodnocování konečných výsledků propojuje značky s jejich publikem na sociálních sítích.

Anna Kabelková

Česká televize – ČT edu Project manager of education
 
V oblasti marketingu, komunikace a tvorby obsahu se pohybuji již přes 15 let. Díky kombinaci analytického přístupu a kreativity dokážu efektivně identifikovat klíčové trendy a potřeby zákazníků. Práce v České televizi mě naplňuje zejména při tvorbě obsahu pro unikátní vzdělávací web ČT edu. Jsem ráda, že mám možnost přispět k tomu, aby vzdělávání dětí bylo zábavnější a efektivnější.

 

Markéta Dvořáčková

Svengali Communications – Managing Partner

Markéta Dvořáčková do agentury nastoupila v září 2020 a ujala se řízení zakázek pro klienty z oblasti financí a služeb. Na starosti má event management a tvorbu kreativních návrhů a strategií komunikačních kampaní. V minulosti působila jako mluvčí a šéfka komunikace bank nebo mezinárodních firem (Equa bank, L´Oréal, GE Money, Citi, Komerční banka). 

José Manuel Velasco

Global Alliance for Public Relations and Communication Management – Immediate Past Chair, Universidad Nebrija – Professor of Communication

 

Silvia Arto

Global Alliance for Public Relations and Communication Management – Chair of the European Regional Council

 

 

Lucie Zumrová

FCC Environment CEE – Head of Group Communication and CSR 

Marketing and PR in an international environment is my passion. Never say never is my motto. Miracles on hold are my field of expertise.

 

Albert Medrán

Comunicación y ESG LLYC – Director Global Marketing

 

Biaggio Oppi

Pfizer Italy – Head of communications 

 

Program 

10.00 - 10.15 “Why and what is responsible communication. The GA call to the UN", José Manuel Velasco, Global Alliance for Public Relations and Communication Management
10.15 - 10.30 "The social responsibility of PR professionals" Pavel Vlček, Chairman of the Executive Committee, PR Klub
10.30 - 10.50

Business cases of responsible communication - Global Alliance for Public Relations and Communication Management

The purple check. Use of artificial intelligence to discover biases in language when talking about gender violence. Albert Medrán, Global Director of Marketing, Communications and ESG of LLYC.

Responsible communication in the banking industry. The stratregy of BNP Paribas.

Friendly environmental communication from an environmental company. FCC Environmental. Lucie Zumrova, Head of Communications of FCC Environmental Group.

10.50 - 11.10 

Business cases of responsible communication - Czech and Slovak examples

My dear Slovaks (Client Slovenská sporiteľňa), the winner of the Best Digital and Social Media category in the World Public Relations and Communication Awards, the winner of the categories Integrated campaign, Creative Idea and Grand Prix Project of the Year in the Golden Semicolon Award

Marta Cesnaková, Corporate Communication Team Lead & Spokesperson Slovenská sporiteľňa 

11.10 -11.30

Smart Tapper (Client Plzeňský Prazdroj), the winner of the Corporate Reputation category in the World Public Relations and Communication Awards

Adriana Suská, Social Media Manager, Svengali Communications

11.30 - 11.50 

Pryvit (Client Czech Television), the winner of the category Social responsibility, sustainability and ESG in the Golden Semicolon Award

Anna Kabelková, Edu project manager of education, Czech Television (CT), the public service broadcaster in the Czech Republic

 
11.50 - 12.10 

Ne-PIN-dej (Client Czech Banking Association), the winner of the category Telecommunications & IT in the Golden Semicolon Award

Markéta Dvořáčková, Managing Partner Svengali Communications

 12.10 -12.15 Conclusions and closing by Silvia Arto, Chair of the European Regional Council of the Global Alliance for Public Relations and Communication Management.

 

 

Místo konání

online

Kontakt pro účastníky