V řadě již třetí webinář PR Klubu se bude tentokrát věnovat světu médií a komunikacePřipojte se k PR Webináři a čerpejte ze zkušeností tří novinářů, kteří jsou připraveni řešit vaši situaci. Zaměříme se na následující oblasti:

► Jak současný stav a očekávaná recese ovlivní média?
► Změní se pravidla hry na ose "média - novináři - manažeři komunikace - firmy / organizace"?
► Zůstane náplň práce expertů na PR stejná?
► Jak udržovat vztahy s novináři, aby byly vaše produkty a služby stále vidět?
► Jaké existují další způsoby, jak s médii komunikovat a posilovat vaši značku,

Webinář je pro členy PR Klubu zdarma, ostatní zájemci se mohou registrovat za poplatek 490 Kč s DPH.

 

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Tereza Zavadilová

Tereza Zavadilová se celý svůj profesní život věnuje médiím, konkrétně ekonomickému a byznysovému zpravodajství. Posledních 13 let Tereza pracuje v deníku E15, z toho polovinu času je jeho šéfredaktorkou. Dříve pracovala v české redakci BBC, Lidových novinách a Týdnu. Brand E15 zahrnuje tištěný deník, web E15.cz, web o osobních financích Finexpert.cz, placený obsah E15 Premium, Magazíny E15, eventy a konference a do skupiny E15 nyní patří i lifestylový magazín Formen. 

Michal Půr

Michal Půr je vydavatelem názorového webu INFO.CZ, který v roce 2016 založil. Předtím působil několik let jako šéfredaktor týdeníku EURO a ředitel stejnojmenné divize vydavatelství Mladá fronta. S novinařinou začal už v roce 2003 jako regionální zpravodaj ČTK. V agentuře nakonec strávil 10 let, přičemž pět let fungoval jako bruselský zpravodaj a spolupracovník slovenského byznysového týdeníku Trend, po návratu tři roky řídil postupně domácí, ekonomickou i zahraniční redakci. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy.  

Vadim Fojtík

Vadim Fojtík je šéfem nového mediálního projektu týdeník Hrot. Ten na český trh vstoupil letos počátkem dubna, kdy spustil ekonomicko - zpravodajský portál tydenikhrot.cz. Počátkem května pak začne vydávat stejnojmenný týdeník.

Fojtík na českém mediálním trhu působí přes dvacet let. Největší část profesní kariéry, takřka šestnáct let, strávil v ekonomickém týdeníku Euro, kde působil jako reportér, zástupce šéfredaktora a v letech 02016 až 2019 i jako šéfredaktor časopisu. Novinářskou kariéru začínal v ekonomické redakci Denního telegrafu, psal i v Zemědělských novinách, Hospodářských novinách a Lidových novinách. Zkušenosti má i z prostředí PR, kdy pracoval jako account manager v největší české PR agentuře AMI Communications.

Webinářem Vás provedou řečníci Michal Půr z názorového webu Info.cz, Tereza Zavadilová, šéfredaktorka deníku E15.cz a Vadim Fojtík, zakladatel nového ekonomického týdeníku Hrot.    

Své otázky můžete pokládat již během registrace, a pomoci tak i ostatním sledujícím přemýšlet o nových způsobech komunikace. Během společné diskuze pak dostanete možnost doptat se na detaily a možnosti řešení ve vašem podnikání, firmě či organizaci. 

Připojte se ve středu 29. dubna od 17 do 18 hod. přes platformu Zoom.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

ZOOM

Kontakt pro účastníky