Zveme vás na PR Webinář "Jak využívat nástroje AI v PR", jehož hlavním řečníkem bude Filip Dřímalka, uznávaný expert na digitální trendy a jejich zavádění do firem. V úvodu ho doplní Petr Šimeček ze společnosti Monitora Media, který představí novinky na poli monitoringu médií pomocí umělé inteligence. 

Během webináře se inspirujete, jak lze pomocí AI zefektivnit svou PR strategii, zlepšit své vztahy se stakeholdery a získat větší povědomí o značce. Ukážeme vám ty nejlepší příležitosti a techniky, jak naplno využívat umělou inteligenci v PR právě teď. Těšit se tak můžete na konkrétní rady, na čem začít pracovat, abyste příští týdny a měsíce drželi zrychlené tempo současného trhu.

Webinář se koná 11. května od 10:15 do 12:00 na platformě Google Meet. Registrace na webinář je pro členy s rozšířeným a institucionálním členstvím zdarma. Cena pro řádné členy činí 290 Kč, pro ostatní zájemce 490 Kč. 

Záznam webináře bude dostupný za stejných podmínek jako přístup k webináři.

 

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Filip Dřímalka

Založil jsem projekty Digiskills.cz a Digitask.cz, které pomáhají s digitalizací a rozvíjejí digitální dovednosti desítek tisíc lidí v ČR i zahraničí. Své know how nabízím firmám ve formě strategických konzultací pro management firem a programů pro rozvoj manažerů a inovátorů.

Vytvořil jsem řadu inovací, které dnes slouží jako základ vzdělávacích a rozvojových programů v českých firmách. Napsal jsem také první českou knihu o digitální transformaci (HOT: Jak uspět v digitálním světě), vedu podcast s inovátory HOTCAST a jsem vítězem LIGS Awards za inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých.

Petr Šimeček

Zakladatel @python_tips, twitterového účtu s tipy pro programovací jazyk Python, který sleduje přes 40 tisíc lidí. Bývalý datový vědec ve společnosti Google. Spoluautor 32 vědeckých článků (přes 1700 citací). Držitel prestižního grantu Marie Skłodowska-Curie. Organizátor brněnských Machine Learning Meetupů. Nadšenec do Pythonu, R, neuronových sítí a datové analýzy obecně.

Program

10.15

Moderuje Michaela Pišiová, výkonná ředitelka PR Klubu

10.15 - 10.30 hod.

Petr Šimeček – výzkum a vývoj ve společnosti Monitora Media 

AI v Monitoře: Jak pomocí umělé inteligence zvládnout informační záplavu?


Prototyp ChatGPT 3.5 byl veřejně uveden na konci listopadu 2022 a já ve stejný měsíc  nastoupil do společnosti Monitora Media. Ve svém příspěvku bych rád ukázal, jakým způsobem AI v Monitoře používáme, co jsou silné stránky ChatGPT a na co si naopak dát pozor.

 

  • Jak ChatGPT funguje? Umí ChatGPT myslet?
  • Sumarizace článků v aplikaci Monitora
  • Problematické případy: kde ChatGPT selhává a proč si na to dát pozor?
10.30 - 11.30 hod.

Filip Dřímalka – expert na digitální trendy

 

S Filipem objevíte nejzajímavější příležitosti v digitálním světě a naučíte se je využít ve vaší práci. Ukáže vám konkrétní možnosti využití současných i budoucích technologií, a to na konkrétních příkladech, prakticky a srozumitelně. Díky tomu se naučíte přemýšlet o své práci jinak a získáte konkrétní nástroje, které vám usnadní práci.

 

  • Největší příležitosti v digitálním světě z pohledu PR.
  • Jak využít umělou inteligenci pro inovaci vaší práce.
  • Jak získat nové dovednosti a zavádět technologie do své práce a práce týmu.
  • Jak bude vypadat budoucnost práce a jak se na to připravit.
  • A samozřejmě hromada tipů na aplikace.
11.30 - 12.00 hod.

Diskuze a prostor na dotazy

 

Místo konání

Google Meet

Kontakt pro účastníky