Manipulace, signál a šum, konspirační teorie, zpravodajské hry, pravda a lež, objektivita a nulový bod. Co mají společného obchod, diplomacie, tajné služby, novinařina a Public Relations?

Srdečně zveme na listopadové podvečerní debatní setkání, tentokrát s Vadimem Petrovem. Debata se bude točit nejen kolem jeho nové knihy „Muž, který nevrhá stín“ - fikce s prvky thrilleru založená na autentických životních zkušenostech, ale i kolem jeho postřehů z průsečíků oborů Public Relations, diplomacie či tajných služeb.

Vadim Petrov (* 1957) je původně hudebník. Zkraje devadesátých let absolvoval zpravodajský kurs v britské MI5. Když se vrátil, pracoval v tajné jednotce přezdívané White House. Poté působil jako tiskový mluvčí prvního premiéra České republiky, ředitel tiskového odboru Úřadu vlády a ředitel kanceláře Rady pro zpravodajskou činnost. Po odchodu ze státní služby zastává různé manažerské a poradenské pozice. V roce 1997 byl jedním ze zakladatelů PR Klubu a jeho prvním předsedou.

Že půjde o opravdu zajímavou diskuzi, se můžete přesvědčit například v rámci debaty Vadima Petrova s Danielou Drtinovou v nedávném vysílání DVTV. Kdo se chce do tématu ponořit již dříve, ten si může knihu "Muž, který nevrhá stín" již koupit. Pro členy PR KLubu nabízíme při objednání přes internet na Grada.cz slevu 30 %. Stačí zadat kód "PRKLUB". Sleva je platná do 31. prosince 2016.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Kavárna Art-n-Coffee
Na Příkopě 860/24
110 00 Praha 1