Startuje další ročník oborového ocenění Mluvčí roku, které vyhlašuje PR Klub.

I v letošním roce se hledají nejlepší profesionálové v oboru z řad ředitelů komunikace a vnějších vztahů, PR manažerů, tiskových mluvčí a také zároveň PR týmy. Nejlepší komunikátory v České republice, kteří se o ocenění budou ucházet, mohou nominovat jak zástupci médií, tak osobnosti z oblasti komunikace a public relations. Z nominovaných mluvčích a týmů bude vítěze vybírat ve dvou kolech odborná porota složená z šéfredaktorů a redaktorů nejvýznamnějších médií a zkušených odborníků na PR a komunikaci. Slavnostní vyhlášení je naplánované již letos na konci listopadu.

Nominace do letošního ročníku ocenění Mluvčí roku 2021 proběhly od 15. září do 12. října 2021 v následujících kategoriích:

• Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru
• Nejlepší mluvčí soukromého sektoru
• PR tým roku
• Kreativní přístup v době pandemie

 

V jednotlivých kategoriích bylo možné nominovat více jednotlivců z řad profesionálů na komunikaci či PR týmů, stačí opakovaně vyplnit a odeslat nominaci, ve které je třeba uvést jméno, příjmení, název firmy či subjektu, ve kterém mluvčí či tým pracuje, i důvody, proč by měla toto ocenění porota udělit právě danému komunikátorovi či firemnímu týmu. Do kategorie PR tým bylo možné nominovat pouze interní, tzv. in-house týmy, nikoliv agenturní.

Kontakty pro návštěvníky

Kontakt pro účastníky

Ondřej Lučan

[email protected]