Program

12.45-13.00 hod. Registrace
13.00-13.15 hod. Úvodní řeč a představení řečníků
13:15-14.00 hod. Název přednášky: Ani nástroje nejsou všemocné, aneb proč neexistuje kouzelné tlačítko

Přednášející: Věra Lhotská, Newton Media

Obsah: Krátký pohled na limity monitorovacích nástrojů, které nelze překonat jinak než prací analytika. Získat čistá data pouze jedním stiskem tlačítka "hledej" je totiž těžko dosažitelná meta. Zvlášť pokud potřebujete pokrýt nejen print, televizi, rozhlas a online, ale i sociální média. Spojit tyhle světy na úrovni mediálních dat není vůbec samozřejmé, proto se podíváme jak postupovat, aby byla Vaše mediální data skutečně kompletní.
14:00-14:45 hod. Název přednášky: Inteligentní monitoring médií a mediální výstupy

Přednášející: Pavel Maška, Pavel Herod, MediaTenor

Obsah: Pavel z Media Tenoru Vám představí, jak Vám inteligentní monitoring pomůže při každodenní práci, pravidelných či ad-hoc reportech. Základní jednoduchý report z aplikace, který vychází z přidané hodnoty monitoringu. Detailnější mediální analýza, která není postavena na hodnocení celého článku, ale na jeho částech, tedy výrocích, které vyhodnocuje zkušený mediální analytik.
14:45-15:15 hod. Přestávka
15:15-16:00 hod. Název přednášky: Skutečný rozsah problematiky PR v kontextu sociálních sítí

Přednášející: Jakub Mach, ZoomSphere.com

Obsah: Pasivní monitoring versus aktivní přístup. Obsah na sociálních sítích jako vaše vizitka. Zákaznická péče jako vaše zrcadlo. A vyhodnocování komunikační strategie s využitím analytického nástroje.
16:00-16:45 hod. Název přednášky: Monitoring sociálních sítích a strategický marketing

Přednášející: Petr Zavoral, Yeseter

Obsah: Je social listening řízením lodě podle hvězd? Co vše je možné čekat od monitoringu? A co ne! Měkká a tvrdá data a také ta Metadata. Social listening a výstřižková služba aneb srovnání nesrovnatelného. Jak lze s monitoringem od Yeseteru vidět do budoucna.
16.45-17.00 hod. Závěrečná diskuze

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání


Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1