Láká Vás navštívit prostory pražského letiště, kam se jeho návštěvníci běžně nemají šanci podívat? Nahlédnout do pracovního prostředí vítězného PR týmu roku?

Nyní máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkurze Runway Parku, otevřeného na bývalé dráze Letiště Václava Havla Praha, kterou jsme exkluzivně připravili pro členy PR Klubu.

Jste-li členem PR Klubu, máte ojedinělou možnost navštívit prostory Letiště Václava Havla Praha, které nejsou běžně přístupné. Expozice otevřeného Runway Parku Vám představí techniku používanou na odbavení letadel, doplňování cateringu na palubu, hasičskou techniku včetně letištních speciálů Rosenbauer Panther i stroje používané na údržbu ploch a ranveje. Budete se také moct podívat na palubu a do kokpitu dopravního letounu typu Airbus A319, který provozují České aerolinie.
V rámci programu jsou k dispozici také komentované prohlídky, infostánek i různé ukázky, například letištních hasičů nebo psovodů.

Pokud se Vám termín akce nehodí, můžete Runway Park navštívit v posledním možném termínu, a to o víkendu 29.8.- 30.8.2020 i jako běžní návštěvníci. Více informací o exponátech, programu a vstupenkách najdete na www.runwaypark.cz.

Akce je pro členy PR Klubu zdarma, kapacita je omezena na 15 míst, jde tedy o rychlost přihlášení. Po naplnění kapacity budete zařazeni na čekací listinu. Uvolní-li se místo, budeme Vás obratem kontaktovat.

 

 

 

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

parkoviště před Terminálem 1 — P1 Express
Aviatická
16100 Praha