Již pátý webinář PR Klubu se bude věnovat budování vlastní kariéry a osobní značky v době očekávané ekonomické krize. Připojte se k PR Webináři a čerpejte ze zkušeností dvou profesionálů, kteří jsou připraveni řešit vaši situaci. Zaměříme se na následující oblasti:

 Jak na kariéru v čase ekonomické/byznysové nejistoty?
► Vše, co jste chtěli vědět o plánování kariéry a báli jste se zeptat…
 Co mohu udělat pro kariéru tady a teď?

Webinář je pro členy PR Klubu zdarma, ostatní zájemci se mohou registrovat za poplatek 490 Kč s DPH.

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Marek Petruš

Působí jako ředitel pro Research & Knowledge Management ve společnosti Bubenik Partners, přední české firmě zabývající se manažerským poradenstvím. V posledních letech vedl výběr kandidátů do corporate affairs rolí v českých pobočkách několika mezinárodních korporací. Začínal jako ekonomický novinář, dopisoval pro deník The Wall Street Journal, řadu let pracoval jako korespondent agentury Reuters. Přes šest let řídil komunikaci České národní banky, kde radil dvěma jejím guvernérům i členům její bankovní rady. Na praxi v ČNB navázal jako poradce pro komunikaci o ekonomické a měnové politice ve více než desítce centrálních bank ve východní Evropě, střední Asii a Africe. Nadále spolupracuje s londýnskou organizací Central Banking na školicích programech pro centrální bankéře.

Klára Gajdušková

Klára Gajdušková je partnerkou v executive search firmě Amrop / Dr. Kaufmann & Partner, která je prostřednictvím sesterských poboček ve 49 městech na pěti kontinentech firmou s globální působností. Vedle toho provozuje již pět let privátní psychologickou a psychoterapeutickou praxi. Předtím pracovala 15 let v oblasti korporátní komunikace v České spořitelně. Kariéru začínala jako novinářka, nejprve v ČTK, následně v pražské redakci agentury Reuters. Vystudovala psychologii na univerzitě La Salle ve Philadelphii v USA a má za sebou také studium anglické filologie a politologie na Filozofické fakultě UK v Praze.

Webinářem vás provedou Marek Petruš, který má v poradenské společnosti Bubenik Partners na starosti výzkum a management znalostí, a Klára Gajdušková, partner ve společnosti Amrop Dr. Kaufmann & Partner, která se zaměřuje na vyhledávání kandidátů na vrcholové manažerské pozice. Mimo to provozuje privátní psychologickou a psychoterapeutickou praxi. 

Své otázky můžete pokládat řečníkům již během registrace, a pomoci tak i ostatním účastníkům přemýšlet o možnostech kariérního růstu. Během společné diskuze pak dostanete příležitost doptat se na detaily a možnosti řešení osobních otázek.

Připojte se ve středu 27. května od 17 do 18 hod. přes platformu Zoom.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Zoom

Kontakt pro účastníky