Sociální sítě se staly nedílnou součástí našich osobních i pracovních životů. Dokáží informovat, pobavit, rozzuřit, zkomplikovat život, ale i pomoci v každodenní práci PRisty. Jak efektivně využít sociální sítě ve své práci poradí zářijový seminář PR Work, kde se o své zkušenosti podělí nejen přední čeští odborníci na sociální sítě, ale i zástupci zvučných značek se svými case studies či návody, jak na to.

Přednášející

Filip Rožánek
Mediální analytik, novinář a odborník na nová média. Od července 2015 je šéfredaktorem oborového týdeníku Marketing & Media, předtím připravoval obsahové speciály pro web Hospodářských novin. Více než osm let pracoval v Českém rozhlase, kde prošel pozicemi od webeditora přes vedoucího internetové redakce až po strategického analytika. Držitel Novinářské ceny za inovativní on-line novinařinu.

Název přednášky: Sociální sítě jsou dobrý sluha, ale zlý pán

Daniel Dočekal
Daniel Dočekal je, jak sám říká, internetová polobrita, protože celá brita být nemůže. Psavec, pro které je psaní oddychem. Grafoman, který už dávno nepočítá, kolik toho napíše. Někdo, kdo pochopil, že nové věci je nutné se učit stále.

Název přednášky: Starého #PR psa novým kouskům (ne)naučíš!

Lukáš Lukeš, David Koutný a Tomáš Musil
Trio mladých kluků z Brna představí, jak dokáže jediný billboard, sociální sítě a špetka kontroverzního humoru vzbudit hromadu rámusu. A taky to, co je podle nich evropský blitzkrieg.

Název přednášky: Kefírer aneb síla sociálních médií v praxi

Daniela Pokorná
PR specialistka, věčná studentka a basketbalistka, která se po nasbíraných zkušenostech v agenturách ADison a maXmedia (na klientech Bohemia Sekt, Reckitt Benckiser, Monster, Stihl, iRobot ad.) vydala na volnou nohu a dnes dodává své služby společnosti Nike a distributoru kosmetiky Dellux cz.

Název přednášky: Jak sociální sítě ovlivňují práci PRisty a media relations

Jan Harvilla
Spolumajitel a zakladatel společnosti Donut Donuter s.r.o. Víceméně autor a mastermind v projektu Donuter Donuts. Absolutně nezaškatulkovatelná osoba, celoživotní fanoušek jídla, sportovec, milovník internetového undergroundu a vášnívý hráč počítačových her.

Název přednášky: Před Donuterem se neschováš aneb Jak za měsíc rozjet business na plné obrátky s nulovou investicí do reklamy

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Prague Startup Centre (vchod A)
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1