Po letní pauze jsme opět zpět s oblíbenými webináři.
Již ve středu 2. září od 17:00 hodin pro vás chystáme online setkání na téma Nejnovější trendy v monitoringu, kterým vás provedou Kateřina Reed a Lenka Šafránková z firmy Monitora Media. Během online setkání se zaměří mimo jiné na následující otázky:

Jak se proměnilo používání nástrojů v monitoringu oproti minulému roku?
Jak efektivně vyhledávat a pracovat se získanými daty?
Jaké novinky by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti?
Jak moc se liší nástroje používané k monitoringu v ČR v porovnání s těmi světovými?

V průběhu společné diskuze dostanete příležitost doptat se na detaily a možnosti řešení osobních otázek. Své otázky můžete pokládat řečníkům již během registrace. 

Webinář je pro členy PR Klubu zdarma, ostatní zájemci se mohou registrovat za poplatek 490 Kč s DPH.

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti

Kateřina Reed

Ve světě PR se pohybuje na straně poskytovatele real-time monitoringu médií nové generace. Ve společnosti Monitora Media působí jako konzultantka a školitelka. Klientům nabízí dosažení maximální automatizace v rámci monitoringu médií, pomáhá vytvářet a dodávat mediální i analytické výstupy prostřednictvím aplikace Monitora. Předchozí zkušenosti má především z obchodu a marketingu, a to jak v České republice, tak ve Velké Británii.

Lenka Šafránková

Figuruje prostřednictvím Monitory v největších českých firmách, kde na denní bázi pomáhá efektivně měřit, analyzovat a dotvářet jejich mediální obraz. V rámci společnosti Monitora Media vede tým zákaznické péče a předává své bohaté zkušenosti z této oblasti dál.
Předchozí zkušenosti má z oblasti PR, marketingu a technologií.

Připojte se ve středu 2. září od 17 do 18 hod. přes platformu Zoom.

Kontakty pro návštěvníky

Místo konání

Zoom

Kontakt pro účastníky