PR Klub má nové vedení, předsedou zůstává Pavel Vlček

Členové PR Klubu zvolili na každoročním shromáždění nové složení vedení této profesní organizace. V čele Výkonného výboru zůstal Pavel Vlček, PR manažer a tiskový mluvčí mBank. Místopředsedou je i nadále Jan Osúch, ředitel PR Dubaje pro střední a východní Evropu. Společně s nimi budou výbor řídit Dominik Hrodek, ředitel marketingu Deloitte Legal, Jana Karasová, tisková mluvčí Air Bank a Jana Náchodská, bývalá mluvčí Pojišťovny České spořitelny.

Vážím si důvěry členů a vedení PR Klubu vnímám jako další profesní výzvu. Společně s výkonným výborem máme za cíl posunout PR Klub strategicky dál směrem k organizaci typu asociace sebevědomě hájící zájmy profesionálů v oblasti public relations. To především znamená poskytovat kvalitní informační servis, funkční zázemí a celkově atraktivní příležitosti k rozvoji znalostí a dovedností nejen v tradičních komunikačních disciplínách, ale také v oblastech, jako je například zákaznická zkušenost nebo HR marketing. Ty totiž neoddělitelně souvisí s tím, co PR umí nejlépe, a to s řízením vztahů a reputace,“ nastínil vizi dalšího rozvoje předseda PR Klubu Pavel Vlček, který PR Klub velice zdarně vedl i v uplynulém roce.

Jsem přesvědčený, že tradiční oborové sdružení jako je PR Klub je skvělou platformou a zdrojem pro aktivní sdílení „best practices“, benchmarků a přehledů o trendech týkajících se efektivních řešení. A to pro své členy a příznivce nejen z řad PR expertů, ale také profesionálů v oblasti managementu, marketingu, obchodu či personalistiky, kterým obor PR nabízí účinné techniky, nástroje a postupy pro efektivní dosahování cílů,“ dodal Vlček.

Kromě volby členů do Výkonného výboru či Revizní rady PR Klubu proběhlo také každoroční “zúčtování”, kdy dosavadní Výkonný výbor prezentuje výsledky své práce za uplynulý rok. Ty měly velice kladný ohlas, PR Klubu se daří, počet jeho členů vzrůstá a zájem o semináře a networkingová setkání pořádané touto profesní organizací je také na vzestupu.

Kontakt pro média

Pavel Vlček,
předseda Výkonného výboru