PR Klub zahájil novou sezónu uspořádáním Letní party pro své členy a příznivce

Největší neformální setkání profesionálů v oblasti komunikace a vnějších vztahů v podobě Letní party PR Klubu se konalo poslední srpnovou středu v pražském Karlíně. Zcela nové prostory restaurace Spojka Karlín přivítaly více než stovku ředitelů komunikace, PR manažerů, tiskových mluvčí, PR konzultantů a dalších hostů.

Velice mě těší, že Letní party, stejně jako zimní Narozeninová oslava PR Klubu, jsou akcemi, na které se kolegové z PR branže hlásí ještě předtím, než je vůbec znám termín a místo konání,“ říká Pavel Vlček, předseda Výkonného výboru PR Klubu a dodává: „Propojovat PR profesionály napříč segmenty a podporovat je v získávání a vzájemném předávání zkušeností je základem činnosti oborové profesní organizace.“

Tradiční Letní party PR Klubu tak startuje novou sezónu plnou zajímavých networkingových, vzdělávacích a soutěžních akcí. „Cílem PR Klubu je svým členům, kterých je aktuálně zhruba 150, a celkově lidem z komunikační branže nabídnout u každé akce skutečnou přidanou hodnotu pro jejich profesní rozvoj. Chystáme proto zajímavé inovace, které budeme představovat v průběhu právě zahájené sezóny. Asi největší z nich bude re-launch soutěže Zlatý středník, která se pro svůj 18. ročník promění tak, aby ještě více reflektovala nejnovější trendy v oblasti firemní komunikace, a to jak z hlediska obsahu, tak i její formy,“ doplňuje Pavel Vlček.

Kontakt pro média

Pavel Vlček,
předseda Výkonného výboru